18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boi się tęczy

Kaja Godek prosi o pieniądze. Dramatyczny apel aktywistki

04.03.2021  17:53
Kaja Godek chce walczyć z LGBT
Kaja Godek chce walczyć z LGBT Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Antyaborcyjna aktywistka Kaja Godek rozesłała swoim darczyńcom dramatyczny apel o wsparcie finansowe. Zebrane datki zostaną zainwestowane w walkę z LGBT.

Niedawno płocki Sąd Rejonowy ogłosił, że wizerunek Matki Boskiej z tęczową aureolą nie znieważa uczuć religijnych. Wyrok ogłoszony przez sędzię Agnieszkę Warchoł doprowadził działaczkę pro-life do istnego szału. Godek uzasadnienie sądu określiła mianem "pulicystyki homoaktywisty" oraz zarzuciła wymiarowi sprawiedliwości niewłaściwe interpretowanie przepisów.

Kaja Godek zbiera pieniądze na rozprawę

Kaja Godek zapowiada, że nie zamierza zakończyć boju o ukaranie aktywistek LGBT. Głównym celem działaczki pro-life jest złożenie odwołania od wyroku, lecz na to potrzeba pieniędzy. Koszt prowadzenia sprawy w II instancji sięga około 5-6 tysięcy złotych.

Liderka Fundacji Życie i Rodzina wpadła zatem na pomysł zebrania tych pieniędzy od darczyńców. Sama w batalię sądową nie zamierza zainwestować ani grosza, lecz namawia do tego osoby, które w przeszłości wspierały ją finansowo.

Bardzo proszę Panią o wsparcie finansowe. Czy może Pani przekazać 40, 70 lub 130 złotych, aby pomóc bronić czci Matki Bożej w tym ważnym procesie? - napisała Kaja Godek do anonimowego darczyńcy.

Działaczka pro-life twierdzi, że pozostawienie tego wyroku bez odwołania rozochoci "antykościelnych aktywistów", "lewicowych agresorów", a na końcu nawet "homolobby".

Już teraz homoaktywizm zagraża bezpieczeństwu ludzi wierzących i wolności religijnej. Homodziałacze są przekonani, że wolno im wszystko - twierdzi Godek.

Miłość do bliźniego to z pewnością nie najmocniejsza strona katolickiej działaczki antyaborcyjnej. Dramatyczne apele o pieniądze przekonają darczyńców?

Czytaj także
Przeczytaj więcej