18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co ona robi?!

Kaja Godek zwariowała? Atakuje katolickiego publicystę

29.04.2021  15:26
Kaja Godek zaatakowała Tomasza Terlikowskiego
Kaja Godek zaatakowała Tomasza Terlikowskiego Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER

Do niedawna Kaja Godek świetnie dogadywała się ze środowiskami prawicowymi. Działaczka pro-life prowadziła rozmowy z politykami, fotografowała się z posłami Konfederacji, aż w końcu coś pękło. Aktywistka postanowiła zaatakować nawet prawicę.

Kaja Godek ponownie wywołała burzę kontrowersyjnym wpisem w mediach społecznościowych. Tym razem działaczka zaatakowała Tomasza Terlikowskiego, jednego z najbardziej konserwatywnych publicystów w Polsce. Antyaborcyjna aktywistka zarzuciła mu między innymi zmianę poglądów.

Sprawa dotyczy opublikowanego przez Tomasza Terlikowskiego postu na temat trwającej akcji szczepień. Katolicki publicysta przyznał, że popiera pomysł wprowadzenia paszportów szczepionkowych.

Nie istnieją ani finansowe, ani religijne powody do odmawiania szczepień. Państwo gwarantuje darmowe szczepionki, a wszystkie poważne wyznania chrześcijańskie, a także wielkie religie świata, nie tylko akceptują, ale i wspierają szczepienia - przyznał Terlikowski.

Kończąc, dodał, że każdy ma prawo do odmowy szczepień, ale niech taka osoba się nie zdziwi, gdy straci możliwość korzystania z różnych usług lub podróżowania.

Kaja Godek zaatakowała Tomasza Terlikowskiego

Wypowiedź o szczepionkach nie spodobała się Kai Godek, która uważa, że większość preparatów przeciw COVID-19 powstaje dzięki aborcji.

Terlikowski chce wymuszać na ludziach branie takich preparatów poprzez wprowadzanie segregacji i tzw. paszportów szczepień. Kiedyś zadeklarowany obrońca życia, dziś przeszedł na skrajnie inną pozycję, nie tylko sam akceptuje korzystanie z owoców zbrodni, ale chce zmusić wszystkich do takiej samej akceptacji - napisała Godek.

Antyaborcyjna aktywistka zaapelowała do redaktora Terlikowskiego o opamiętanie oraz podkreśliła, że szczepionki są produkowane z martwych dzieci.

Czytaj także
Przeczytaj więcej