18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cmentarz grozy

Kalisz zamarł. Z grobu wyciągnięto żywego mężczyznę

30.12.2019  21:15
Kalisz zamarł. Z grobu wyciągnięto żywego mężczyznę
Kalisz zamarł. Z grobu wyciągnięto żywego mężczyznę Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kalisz zamarł z przerażenia. Na jednym z miejskich cmentarzy doszło do dantejskich scen, które zakończyły się wyciąganiem żywego mężczyzny z grobowca. Poszkodowany wylądował w szpitalu.

Kalisz długo się z tego nie otrząśnie. Wieczorna przechadzka po mieście, skończyła się dla 41-letniego mężczyzny przygodą skrajnie makabryczną. Niespodziewanie pechowiec wpadł do jednego z niezabezpieczonych grobów na cmentarzu.

Kalisz: z grobu wyciągnięto żywego mężczyznę

Konieczna była pomoc służb ratunkowych. 41-letniego pana zgubiła... nadmierna ciekawość. W tym jednak wypadku nie była ona pierwszym stopniem do piekła, ale do grobowca już jak najbardziej.

W pewnym momencie, jak później wyjaśnił, zaciekawił go jeden z grobowców. Nie było w nim trumien

- powiedziała w rozmowie z "Faktami Kaliskimi" Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa kaliskiej policji.

Po otworzeniu drzwiczek mężczyzna niefortunnie się nachylił i w momencie znalazł się wewnątrz grobowca. Przyjaciółka 41-latka zadzwoniła po pomoc, kiedy jasne stało się, że nie potrafi on się sam stamtąd wydostać.

Mężczyzna trafił do szpitala, upadek do wnętrza grobowca spowodował bowiem obrażenia. Najprawdopodobniej poszkodowany był pod wpływem alkoholu. 

Czytaj także