18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwracajcie kto może!

Kasza grozy w sklepie. Biedronka wycofuje ją w panice

26.02.2020  17:39
Kasza grozy w sklepie. Biedronka wycofuje ją w panice
Kasza grozy w sklepie. Biedronka wycofuje ją w panice Fot: K.DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Kasza grozy pojawiła się na półkach marketów Biedronka. Dyskont apeluje by zwracać zakupiony, niebezpieczny produkt. Można tego dokonać nawet bez paragonu i w niekompletnym pudełku. 

Kasza na ogół jest pożywna i niedroga, dlatego wielu Polaków czyni z niej podstawę swojej diety. Niestety, niebezpieczeństwo w dzisiejszych czasach czyha na nas wszędzie, nawet na sprawdzonych, sklepowych półkach.

W Biedronce pojawiła się cała partia kaszy, która może być szkodliwa. Sklep przyjmuje zwroty nawet, jeśli nie ma się paragonu, a ilość woreczków nie zgadza się z pełnym składem opakowania.

Biedronka i kasza grozy

Sieć sklepów Biedronka na swojej stronie internetowej wstawiła oświadczenie firmy Sawex z Kościerzyny. Konkretnie dotyczy ono produktu Kasza jaglana „Plony Natury” 4×100 g, o numerach partii: 479PLBHM19DA19, 489PLBHM19DA19, 499PLBHM19DA19.

Felerny produkt kupić można było w sklepach w Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu i Wojniczu.

Wszystkim klientom, którzy zwrócą produkt, przysługuje wymiana na towar z innej partii lub zwrot kosztów zakupu

- brzmi fragment komunikatu.

Producent nie wytłumaczył dokładnie, jakie ryzyko łączy się ze spożyciem owej kaszy. W oświadczeniu podano jedynie, że chodzi o potencjalną "niezgodność produktu”, co rodzi tylko więcej spekulacji i zasiewa dodatkowe ziarno niepokoju.

Biedronka przeprasza za niedogodności związane z sytuacją.

Czytaj także
Przeczytaj więcej