18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia na drodze

Wypadek autobusu w Polsce. Są ofiary

Wojciech Kozicki
22.03.2021  07:45
Wypadek autokaru w Polsce. Autobus wpadł do rowu
Wypadek autokaru w Polsce. Autobus wpadł do rowu Fot: Planeta.pl

Tragiczny wypadek autobusu w Polsce. W pobliżu Miejsca Obsługi Podróżnych Kaszyce (woj. podkarpackie). Pojazd wpadł do rowu. Niestety, jest wiele osób rannych. Potwierdzono, że jest ofiara śmiertelna wypadku. To kolejny wypadek autobusu w tym miejscu.

Wypadek autobusu na podkarpackim odcinku autostrady A4, w pobliżu Miejsca Obsługi Podróżnych Kaszyce (woj. podkarpackie). W niedzielę 21 marca  po godzinie 23:00 doszło do tragedii. Autokar z nieznanych przyczyn uderzył w bariery i wpadł do rowu.

Kaszyce i kolejny wypadek autobusu

Autokarem podróżowało w sumie 10 osób, w tym dwóch kierowców. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Potwierdzono informację o jednej ofierze śmiertelnej (zginęła na miejscu) i czterech osobach rannych, które wymagały hospitalizacji.

Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie informuje, że na miejsce zostało zadysponowanych 19 zastępów straży pożarnych. Autostrada w kierunku granicy całkowicie zablokowana. Na miejscu działa grupa operacyjna Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP pod dowództwem st. bryg. Daniela Dryniaka.

W tym samym miejscu doszło do wypadku autokaru na początku marca bieżącego roku. Wówczas 34 pasażerów zostało przewiezionych do szpitali, 5 zmarło.

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA poinformował, że autobus uderzył w bariery na końcu pasa zjazdowego na MOP Kaszyce, a następnie przewrócił się do rowu. W tym samym miejscu do wypadku doszło na początku marca. Wówczas przewrócił się ukraiński autobus, którym podróżowało 57 osób, pięć zginęło na miejscu - podaje Radio ZET.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze