18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oszukać przeznaczenie

Katastrofa budowlana w Koszalinie. RUNĄŁ WIADUKT

22.10.2021  14:35
Koszalin: Zawalił się wiadukt
Koszalin: Zawalił się wiadukt Fot: DOMIN/AGENCJA SE/East News

Koszalin stał się miejscem przerażającej katastrofy budowlanej. W środku dnia prosto na ulicę pełną ludzi i samochodów runął wiadukt. Za cud uznać należy fakt, że nikt w tym czasie nie zginął.

Koszalin przeżył chwile grozy! Prokuratura bada aktualnie okoliczności niesamowicie groźnego wypadku, który miał tam miejsce. W czwartek w środku dnia wprost na ulicę runął pokaźnych rozmiarów wiadukt. 

Koszalin: Katastrofa budowlana w mieście

Cudem jest to, że nikt w czasie tej katastrofy budowlanej nie zginął. Mimo wszystko na nagraniach, które można znaleźć w internecie, widać wyraźnie, że od tragedii pieszych i kierowców dzielił dosłownie milimetry i sekundy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby było bezpiecznie. Niestety, nie przewidzieliśmy takiej sytuacji

- mówił wczoraj podczas konferencji prasowej Marcin Żełabowski, zastępca dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Koszalinie.

Jednocześnie przedstawiciele władz miasta zapewniają, że rozbiórka wiaduktu nad ulicą Batalionów Chłopskich przebiegała zgodnie z obowiązującymi normami. Tymczasem w sieci nagrania pokazują coś zupełnie innego.

Na tym wideo możemy obserwować samochody, które jadą ul. Batalionów Chłopskich w obu kierunkach. Jedne wyjeżdżają spod wiaduktu, drugie są kilkanaście metrów przed mostem. To właśnie w takiej chwili gigantyczna konstrukcja spada na ziemię. Zawalają się kolejne przęsła.

Mieszkańcy nie mogą się teraz otrząsnąć.

Czytaj także
Przeczytaj więcej