18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat mieszkańców

Katastrofa ekologiczna w Łodzi. Miasto utonie w śmieciach

26.09.2019  09:40
Katastrofa ekologiczna w Łodzi. Miasto utonie w śmieciach
Katastrofa ekologiczna w Łodzi. Miasto utonie w śmieciach Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Katastrofa ekologiczna na miarę tej znanej z Neapolu - grozi Łodzi. Miasto może się stać jednym, wielkim wysypiskiem, w którym śmieci leżeć będą na ulicach. 

Katastrofa ekologiczna w Łodzi to tylko kwestia czasu? Wiceprezydent miasta już alarmuje, że to naprawdę realne zagrożenie i że wkrótce ulice mogą tonąć w śmieciach, dokładnie tak samo jak ongiś w Neapolu.

Katastrofa ekologiczna w Łodzi

Z powodu awarii, firma zajmująca się tym do tej pory - przestała przyjmować odpady, a Urząd Miasta robi, co może by opanować sytuację. Magistrat jest w stanie zapewnić odbiór odpadów tylko do końca tygodnia - tym bardziej sytuacja jest nagląca. 

Jeżeli w przyszłym tygodniu odpady dalej nie będą odbierane - to miasto może stać się jednym, wielkim wysypiskiem śmieci i katastrofa ekologiczna będzie wtedy faktem.

Naprawa awarii w najgorszym razie może zająć kilka tygodni - Łódź do tego czasu utonie w śmieciach. Miejmy nadzieję, że sprawę uda się rozwiązać wcześniej. 

Przeczytaj więcej
Komentarze