18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na lotnisku

Katastrofa samolotu w Polsce. Nikt nie przeżył!

Wojciech Kozicki
14.07.2020  12:45
Katastrofa samolotu w Bydgoszczy - są ofiary śmiertelne
Katastrofa samolotu w Bydgoszczy - są ofiary śmiertelne Fot: Facebook/Bydgoszcz 998

Katastrofa samolotu w Bydgoszczy! Media potwierdziły, że na lotnisku rozbił się samolot szkoleniowy. Wiadomo już, że są ofiary śmiertelne, a maszyna spłonęła!

Dramat na lotnisku w Bydgoszczy. Awionetka szkoleniowa roztrzaskała się o ziemię. Jak pisze „Super Express”, we wtorek (14 lipca) ok. godz. 10 na lotnisku im. Paderewskiego mały samolot szkoleniowy uderzył w płytę lotniska i stanął w ogniu.

Rozbił się samolot w Bydgoszczy

Płonący samolot ruszyła gasić lotniskowa straż pożarna. Na miejscu pojawił się też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – podaje „Super Express”.

Przyczyna katastrofy nie została jeszcze ustalona. Nieoficjalnie mówi się, że do uderzenia doszło podczas próby lądowania. Wiadomo, że w maszynie znajdowały się 2 osoby i nie przeżyły.

Po uderzeniu w ziemię awionetka stanęła w płomieniach. Na miejsce skierowano Lotniskową Służbę Ratowniczo-Gaśniczą oraz strażaków z JRG SP PSP Bydgoszcz i JRG 1. Dodatkowo na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR Śmigła w akcji. Niestety dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Więcej informacji niedługo – podaje na Facebooku Bydgoszcz 998

 

Przeczytaj więcej
Komentarze