18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są ofiary śmiertelne

Katastrofa samolotu. Gwiazdy wracały z Polski, co za dramat!

Wojciech Kozicki
21.06.2021  08:43
Rozbił się samolot T 28 Trojan. Grupa The Flying Bulls wracała z pokazów lotniczych w Lesznie do Austrii
Rozbił się samolot T 28 Trojan. Grupa The Flying Bulls wracała z pokazów lotniczych w Lesznie do Austrii Fot: Planeta.pl

Katastrofa lotnicza w Czechach. Rozbił się grupy The Flying Bulls wracającej z pokazów w Polsce. Niestety, potwierdzono, że są ofiary śmiertelne. Jaka była przyczyna katastrofy?

Katastrofa lotnicza i tragedia na terenie Czech. W niedzielę przed godziną 17:00, w pobliżu miejscowości Jickovice, pomiędzy Pragą a Czeskimi Budziejowicami, rozbił się samolot T 28 Trojan. Grupa The Flying Bulls wracała z pokazów lotniczych w Lesznie do Austrii.

Katastrofa lotnicza. Rozbił się samolot, wracali z Polski

Jak podaje Polsat News, Samolot T 28 Trojan miał lecieć w grupie 4 samolotów z grupy The Flying Bulls. Z niewyjaśnionych powodów samolot spadł na ziemię. Przyczyna katastrofy nie jest jeszcze znana.

Wciąż nie wiadomo również ile jest ofiar śmiertelnych wypadku. Na pokładzie maszyny miały znajdować się dwie osoby. Media podają, że śmierć w wypadku poniósł pilot samolotu, a druga osoba w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Pradze. Na portalu leszno24.pl pojawiły się jednak informacje, że pilot samolotu również nie przeżył.

Czesi powołali specjalną komisję, która ma się zająć wyjaśnieniem przyczyn tragedii – podaje Gazeta.pl

Czytaj także
Przeczytaj więcej