18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teoria wysokich lotów?

Macierewicz ujawnia nowe fakty o Smoleńsku. Znalazł winnego

Wojciech Kozicki
07.02.2020  20:12
Macierewicz ma dowody na zamach czy odlatuje?
Macierewicz ma dowody na zamach czy odlatuje? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Katastrofa smoleńska czy zamach w Smoleńsku? Antoni Macierewicz nie ma wątpliwości i znów zapowiada, że jego komisja wkrótce ujawni wyniki śledztwa i badań. Co się naprawdę stało z prezydenckim samolotem Tu-154M i jak zginął Lech Kaczyński?

Antoni Macierewicz jest jak drapieżnik, który nie spocznie, póki nie dopadnie swojej ofiary. W tym przypadku jest nią były premier Donald Tusk. Były szef MON znowu obwinia go za tragedię w Smoleńsku.

Premier Donald Tusk wziął na siebie odpowiedzialność za śledztwo, ponieważ nadzorował badania katastrofy. To on zajął się kłamstwem smoleńskim i niszczenie dowodów w tej sprawie – powiedział Macierewicz. (WP.pl)

Smoleńsk - katastrofa czy zamach?

Antoni Macierewicz w rozmowie z „Wirtualną Polską” ujawnił, że w pierwotnej ekspertyzie udowodniono, że w samolocie doszło do wybuchów. Dopiero później wersja wydarzeń została zmieniona na „pożar”.

Kto zmienił dane w raporcie? Były szef MON nic nie powie na ten temat , bo są to dane o których jeszcze nie może publicznie mówić. Zapewnia jednak, że posiada "materiały od aliantów, które ujawniają prawdę o Smoleńsku".

Przy okazji Macierewicz wypowiedział się na temat klipu wyborczego, który opublikował Szymon Hołownia i drwił w nim z dramatu w Smoleńsku.

Proszę nie namawiać mnie do wypowiadania się o tym Panu. To zachowanie jest marginesem marginesu polskości – uciął dyskusje były minister. (WP.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze