18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przesyłają sobie zdjęcia martwej Basi

Katowice. Autobus zabił 19-latkę. Szokujące nagrania WIDEO [+18]

04.08.2021  15:27
Śmierć 19-latki w Katowicach. Nagranie WIDEO miejsca wypadku
Śmierć 19-latki w Katowicach. Nagranie WIDEO miejsca wypadku Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News, YouTube

Ludzka znieczulica nie ma granic. W Katowicach kierowca autobusu zabił 19-latkę, z premedytacją masakrując ją i uciekając z miejsca wypadku. Tymczasem internauci chętnie dzielą się zdjęciami martwej Basi, a do tego publikują makabryczne nagrania wideo z wypadku. Pojawiają się też "śmieszne" GIF-y i przeróbki nagrań ukazujących śmierć nastolatki pod kołami.

Katowice. W sobotę kierowca autobusu wjechał w grupę ludzi, wciągając pod koła 19-letnią Basię i ciągnąc jej ciało przez kilkadziesiąt metrów. Zmarła na miejscu. Tymczasem świadkowie tego dramatycznego wydarzenia, nagrywali wypadek, a także robili zbliżenia na martwą Basię. Filmy i zdjęcia z wypadku autobusu oczywiście trafiły do internetu. 

Wideo z wypadku w Katowicach. Nie uszanowali śmierci 19-latki

Jeśli chodzi o nagrania z wypadku w Katowicach, zdecydowaliśmy się udostępnić jedno, na którym widać jak młody mężczyzna cudem unika śmierci pod kołami autobusu. Nie widać na nim Basi. Pozostałe materiały wideo, których mnóstwo jest w sieci, naszym zdaniem są zbyt makabryczne, by je pokazywać.

Śmieją się i atakuję Basię, którą zabił autobus

Internauci odnaleźli też profil Basi na Facebooku, gdzie urządzają sobie kpiny i śmieszki z jej tragedii, publikując obrzydliwe komentarze. Hejt wylewa się także na jej dwójkę dzieci oraz partnera. Rykoszetem obrywają też inni kierowcy katowickich autobusów, którzy skarżą się na falę hejtu pod ich adresem i nazywanie ich „potencjalnymi mordercami”. Tymczasem wiadomo już, jakie zarzuty usłyszał kierowca autobusu i jaka kara mu grozi.

Nagranie WIDEO z wypadku w Katowicach. Autobus zabił 19-letnią Basię [+18]

Czytaj także