18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sieć odpowiada

Koronawirus wykryty u pracownika supermarketu. Tysiące zagrożonych

30.04.2020  18:45
Koronawirus wykryty u pracownika supermarketu. Tysiące zagrożonych
Koronawirus wykryty u pracownika supermarketu. Tysiące zagrożonych Fot: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Koronawirus został wykryty u pracownika supermarketu Kaufland mieszczącego się w Warszawie, przy ulicy Stalowej. Sieć sklepów ustosunkowała się do tego przerażającego zdarzenia. Tysiące klientów żyją aktualnie w przerażeniu. 

Koronawirus w supermarkecie! Klienci, dla których wyjście do sklepu jest często aktualnie jedyną aktywnością poza domem, żyją w bladym strachu. Jeden z pracowników popularnego sklepu sieci Kaufland był zakażony pandemicznym patogenem.

Kaufland w Warszawie i koronawirus

Sieć wydała specjalnie oświadczenie w sprawie sklepu mieszczącego się przy ul. Stalowej w Warszawie. O niepokojącej sytuacji jako pierwszy poinformował portal WAWainfo.

Szkoda, że nikt nie pisze ze w Kauflandzie na Stalowej pracownicy mają koronawirusa. W nocy była dezynfekcja sklepu i 15 osób trafiło na kwarantannę. Reszta pracuje jakby nigdy nic, zarażając klientów

- takie słowa czytelniczki wspomnianego portalu zostały na nim opublikowane. 

Sieć potwierdziła zakażenie jednego z pracowników. Ci, którzy mieli z nim kontakt, zostali skierowani na kwarantannę. Niemniej, klienci placówki dalej odczuwają uzasadniony niepokój.

Możemy potwierdzić, że u jednego z pracowników naszego sklepu w Warszawie stwierdzono zakażenie koronawirusem. Naszą nadrzędną wartością jest zdrowie pracowników oraz klientów, dlatego w porozumieniu z właściwymi organami natychmiast zostały podjęte odpowiednie środki bezpieczeństwa. Część pracowników została skierowana na kwarantannę, a cały sklep został zdezynfekowany. Market obecnie funkcjonuje normalnie i jest dostępny dla klientów w standardowych godzinach

— Super Express cytuje słowa Łukasza Pawlickiego z biura prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. 

Myślicie, że kiedy otworzą ponownie galerie handlowe takich problemów będziemy mieli znacznie więcej?

Przeczytaj więcej
Komentarze