18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wszystko pod kontrolą"

Duda ujawnia kiedy koniec epidemii!

Wojciech Kozicki
25.09.2020  18:12
Duda zapowiada koniec pandemii - po wizycie w Watykanie Bóg go opuścił?
Duda zapowiada koniec pandemii - po wizycie w Watykanie Bóg go opuścił? Fot: Piotr Hukalo/East News

Epidemia koronawirusa atakuje, liczba chorych i zmarłych w Polsce rośnie, a naukowcy, eksperci i lekarze głowią się kiedy faktem stanie się koniec pandemii COVID-19. Tymczasem nasz poczciwy Andrzej Duda już wie! Kiedy nastąpi wypłaszczenie krzywej zachorowań?

Kiedy koniec epidemii koronawirusa w Polsce? Andrzej Duda ma na ten temat zaskakujące informacje i prognozy. Jak podaje „Wirtualna Polska”, prezydent podczas wizyty w Watykanie stwierdził, że chociaż wirus COVID-19 wciąż  w naszym kraju nie ustępuje, to „jest pod kontrolą”. Zapewnił również, że w polskich szpitalach nie brakuje łóżek i respiratorów.

Kiedy koniec epidemii w Polsce? Doktor Duda podaje prognozy

Andrzej Duda rozmawiał z mediami po audiencji u papieża w Watykanie i potwierdził, że rozmawiał z szefem GIS. Przyznał, że wzrost zakażeń SARS-CoV-2 był spodziewany i nie zaskoczył Ministerstwa Zdrowia. Uważa to za „nieuchronne procesy”, a ludzie przechodzą koronawirusa dość łagodnie.

Jest wzrost, który był przewidywany, i możemy się spodziewać, że do połowy października mogą być wzrosty, tak mnie informowano. Spodziewamy się od połowy października wypłaszczenia – zapowiedział Andrzej Duda. (Wirtualna Polska).

Być może Andrzej Duda nie zapoznał się z prognozami ekspertów, którzy zapowiadają, że w Europie dopiero zaczyna się prawdziwy dramat. Lekarze prognozują, że śmiertelność nas zmiażdży, ponieważ nadciąga TWINDEMIA.

 

logo Tu się dzieje