18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogrzeb kochanego artysty

Paweł Królikowski zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu

02.03.2020  15:02
Paweł Królikowski zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu
Paweł Królikowski zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu Fot: Justyna ROJEK/East News

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego. Przed jego najbliższymi teraz bardzo ciężki moment - pogrzeb artysty. Wiemy gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość pożegnalna. Aktor zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, pozostawiając po sobie zrozpaczoną rodzinę i fanów. Od lat artysta zmagał się z problemami neurologicznymi, a od grudnia 2019 roku, intensywnie walczył o zdrowie w szpitalu, pod czujnym okiem specjalistów. Niestety, życia 58-latka nie udało się uratować.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego zgromadzi tłumy ludzi

Teraz przed najbliższymi artysty najtrudniejszy moment. Czeka ich ostatnie pożegnanie z ukochanym człowiekiem. Wiemy już, że Paweł Królikowski zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu. Artysta mieszkał wraz z rodziną w Zalesiu Górnym, ale nie ono stanie się miejscem jego wiecznego odpoczynku.

Aktor zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Informację o tym, że to właśnie tam odbędzie się jego pogrzeb, potwierdziły dla Super Expressu władze nekropoli. Uroczystość będzie miałą miejsce w najbliższy czwartek.

Nie mamy wątpliwości, że pogrzeb Pawła Królikowskiego zgromadzi najprawdziwsze tłumy. Trzymamy kciuki za jego rodzinę, by razem, wspierając się przeszła przez to w jak najlepszej formie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej