18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre informacje

Nie żyje lekarz zakażony koronawirusem. Tragedia w Kielcach

18.03.2020  09:51
Nie żyje lekarz zakażony koronawirusem. Tragedia w Kielcach
Nie żyje lekarz zakażony koronawirusem. Tragedia w Kielcach Fot: Shutterstock

Nie żyje lekarz, który był zakażony koronawirusem. Przykra informacja nadeszła z Kielc, sprawę skomentował dyrektor placówki. 

Szpital Zespolony w Kielcach był miejscem, w którym leczono zarażonego koronawirusem lekarza. Informację o tym, że pacjent zmarł podała jako pierwsza Gazeta Wyborcza.

Nie żyje lekarz zakażony koronawirusem

W związku z mnożącymi się pytaniami, dyrektor szpitala postanowił wydać specjalne oświadczenie. Niestety, informacja o śmierci pacjenta została potwierdzona.

Dziś w godzinach rannych zmarł pacjent zarażony koronawirusem. Bezpośrednią przyczyną śmierci nie było zakażenie. Odszedł nasz kolega, wspaniały człowiek, nauczyciel akademicki. Łączymy się w bólu z rodziną

- mówił dyrektor Szpitala Zespolonego w Kielcach, Bartosz Stemplewski.

Podczas odczytywania oświadczenia, dyrektor szpitala wielokrotnie podkreślił, że przyczyną śmierci pacjenta nie było zakażenie koronawirusem. Nie chciał jednak podać żadnych informacji dotyczących danych medyka oraz okoliczności jego śmierci.Składamy wyrazy współczucia bliskim zmarłego.

Przeczytaj więcej
Komentarze