18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tak trzeba żyć

Kinga Duda zarobi krocie. Pierwsza praca i juz prawdziwe kokosy

18.11.2019  14:39
Kinga Duda zarobi krocie w pierwszej pracy
Kinga Duda zarobi krocie w pierwszej pracy Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Córka prezydenta Andrzeja Dudy poszła do pierwszej w życiu pracy i od razu dostała pensję, o której jedynie pomarzyć może niejeden Polak z kilkunastoletnim (a nawet i większym) doświadczeniem. 24-latka zarobi majątek!

Studia prawnicze, dobre wyniki w nauce, kilka staży i pierwsza praca. Kinga Duda ma sporo szczęścia i zdaje się, że również tęgą głowę. A teraz tęgość ta zaowocuje niezłą pensyjką.

Córka prezydenta poszła właśnie do swojej pierwszej, prawdziwej pracy. I trzeba przyznać - zaczyna z przytupem. Dostała bowiem posadkę młodszego prawnika w najlepszej kancelarii prawniczej w Polsce (według rankingu za 2018 rok) - Maruta Wachta.

Kokosy Kingi Dudy

Na jakie zarobki może liczyć jedyna latorośl Andrzeja Dudy? Uważajcie, bo możecie złapać się za głowę. Jej pierwsza praca, według wyliczeń money.pl, przyniesie młodziutkiej Kindze aż 7 tysięcy złotych miesięcznie! Czy faktycznie tyle wpłynie na konto 24-latki?

Nie będziemy tego komentować

- powiedzieli przedstawiciele Maruta Wachta "Super Expressowi".