18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Chce światowej potęgi"

Ujawnił plan Putina. Polska jest następna?

14.02.2022  10:58
Rosja szykuje atak na Polskę? Kliczko o planach Putina
Rosja szykuje atak na Polskę? Kliczko o planach Putina Fot: THIBAULT CAMUS/AFP/East News

Ukraina to dopiero początek? Rosja chce WIĘCEJ! Mer Kijowa Witalij Kliczko ujawnił, że Putin najpierw dokona inwazji na Ukrainą, a później przyjdzie czas na kraje Bałtyckie. Polska jest zagrożona rosyjskim atakiem zbrojnym?

Rosja jest gotowa do ataku na Ukrainę, w każdej chwili może zacząć się wojna w Europie. Apetyt Putina jest jednak nieposkromiony i na Ukrainie się nie zatrzyma? Mer Kijowa Witalij Kliczko udzielił komentarza niemieckiemu dziennikowi "Bild". Jego zdaniem, Ukraina to dopiero początek, bo Rosja chce przejąć i okupować kraje bałtyckie. Przy okazji zaapelował, by Olaf Scholz oraz inni liderzy międzynarodowej społeczności przekonali Putina, iż atak na Ukrainę będzie miał dla Rosji bolesne konsekwencje.

Kliczko o planach Putina. Kraje bałtyckie zagrożone

Niestety, były bokser wagi ciężkiej może mieć rację. Polska już jest na celowniku Putina. Blisko naszej granicy rozmieszczono już arsenał superbroni hipersonicznej, przed którą Warszawa nie mogłaby się w żaden sposób obronić.

Jak wynika z informacji mediów, atak Rosji na Ukrainę nastąpi 16 lutego. Putin planuje zdobyć Kijów w 3 dni i rozpocząć krwawą okupację. Nie wiadomo kiedy Rosja miałaby zaatakować Polskę.

Putin dąży do stworzenia światowej potęgi, a Zachód powinien zdawać sobie sprawę, że po Ukrainie przyjdzie czas na państwa bałtyckie. Stanowimy zaledwie początek! W trakcie rozmów z Władimirem Putinem Olaf Scholz oraz inni liderzy państw powinni postawić jasno jedną sprawę: nasz kraj będzie bronił się przed atakiem, a konsekwencje będą poważne. Na Ukrainie jesteśmy przygotowani na najgorsze, świat musi nas teraz wesprzeć – zapowiedział Kliczko. („Bild”)