18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzie pod gruzami

Wybuch gazu, zmiotło połowę domu

Wojciech Kozicki
16.10.2020  10:01
Wybuch gazu w domu w Kobiernicach
Wybuch gazu w domu w Kobiernicach Fot: Planeta.pl

Kobiernice i wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Służby musiały ręcznie wydobywać ofiary spod gruzów. Wiadomo już, że na pewno udało uratować się dzieci. Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna.

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w Kobiernicach w gm. Porąbka, w powiecie bielskim. Eksplozja nastąpiła w budynku przy ulicy Wolności. Jak podaje Polsat News, służby wydobyły z gruzów 5 osób, w tym dwoje dzieci. Prawdopodobnie jeszcze jedna osoba znajduje się pod gruzami.  

Wybuch gazów w Kobiernicach

Potwierdzono, że w wyniku wybuch zawaliła się połowa budynku. Gruzowisko musi być jednak przeszukiwane ręcznie. Nie można użyć ciężkiego sprzętu, by nie wyrządzić krzywdy osobie, które można wciąż znajdować się pod gruzami. Wciąż nie udało się ustalić, gdzie dokładnie może się znajdować.

Rzeczniczka Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej Patrycja Pokrzywa poinformowała media, że wśród poszkodowanych było dwoje dzieci w wieku 3 i 5 lat. Wszyscy trafili do szpitala. Wszyscy są w dobrym stanie.

W sumie w domu mieszkało 7 osób. Siódma osoba to uczeń, który w momencie wybuchu gazu przebywał w szkole.

Aktualizacja 09:55

Jak podaje Super Express, ostatnia osoba, kobieta, została wydobyta spod gruzów w stanie ciężkim. Niestety, nie udało jej się uratować.

Niestety, stan ostatniej osoby wydobytej spod gruzów drastycznie się pogorszył. Kobieta ostatecznie zmarła, nie udało się jej uratować - pisze Super Express.

Zagłosuj

Czy wybuch w Bejrucie to zamach?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze