18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przybywa dramatów

Kolejna ofiara koronawirusa. Nie żyje 43-latek

22.03.2020  11:03
Kolejna ofiara koronawirusa. Nie żyje 43-latek
Kolejna ofiara koronawirusa. Nie żyje 43-latek Fot: Shutterstock

Koronawirus zamknął miliony Polaków w domu. Niestety, choroba zaczęła też zbierać śmiertelne żniwo wśród naszych rodaków. Mamy kolejną ofiarę pandemii.

Informację o tym, że koronawirus znowu zabrał komuś życie, podał prezydent Radomia, Radosław Witkowski. Polityk napisał na swoim Facebooku, że ofiar pandemii jest więcej niż do tej pory podało Ministerstwo Zdrowia.

Koronawirus zabił kolejną osobę

Kolejny zmarły w Polsce to 43-letni mężczyzna, który był mieszkańcem powiatu białobrzeskiego. Prezydent Radomia podkreśla, że miał on choroby współistniejące. 

Niestety, w Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego zmarł pacjent zarażony koronawirusem. To 43-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego, który do naszego szpitala trafił 16 marca jako pierwszy pacjent z COVID-19

- napisał Witkowski.

Według informacji podanych przez portal cozadzien.pl, zmarły początkowo przebywał na Oddziale Obserwacyjno–Zakaźnym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, a następnie trafił na OIOM z uwagi na pogarszający się stan zdrowia. 

Obecnie w RSS przebywa 10 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Ich stan jest stabilny. 13 kolejnych oczekuje w szpitalnych izolatkach na wyniki testów. Za oknem piękne słońce, które zachęca do wyjścia. Apeluję jednak - #zostanwdomu! Tylko tak możemy powstrzymać epidemię

- dodał jeszcze prezydent miasta.

To już drugie dziś doniesienie o ofierze śmiertelnej koronawirusa. Ministerstwo zdrowia właśnie potwierdziło, że 37-letnia kobieta zmarła z powodu zakażenia tym właśnie patogenem.

My również zachęcamy do pozostawania w swoich domach, tylko tak mamy szansę wygrać ze zjadliwym wirusem i nie dopuścić do podobnej sytuacji, która aktualnie panuje we Włoszech czy Hiszpanii. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej