18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat trwa

Kolejne przypadki koronawirusa i zgony spowodowane COVID-19 w kraju

22.04.2020  17:32
Kolejne przypadki koronawirusa i zgony spowodowane COVID-19 w kraju
Kolejne przypadki koronawirusa i zgony spowodowane COVID-19 w kraju Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo w Polsce. Niestety, pandemia trwa i z dnia na dzień choruje i umiera coraz więcej ludzi. Wszyscy czekamy na poprawę, ale ku naszej rozpaczy, taka nie nadchodzi.

Koronawirus dalej spędza nam sen z powiek. Ministerstwo Zdrowia codziennie potwierdza nowe przypadki zachorowań i zgonów z powodu COVID-19, a sytuacja jak na razie się nie poprawia. Przeszliśmy już granicę 10 tysięcy zachorowań.

Koronawirus w Polsce

Aktualnie otrzymaliśmy informację o 135 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce, co daje łącznie 10 169 chorych. Niestety, czarny bilans również się z dnia na dzień powiększa. Aktualnie poinformowano o 22 nowych zgonach z powodu COVID-19. W sumie w naszym kraju przez pandemię umarło już 426. osób.

Wszyscy równie mocno czekamy na poprawę sytuacji w Polsce. Być może już niedługo będziemy informować jedynie o wyzdrowieniach - dokładnie taką mamy nadzieję na najbliższą przyszłość.

logo Tu się dzieje