18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podali przyczynę kolizji

Kolejny wypadek SOP! W aucie była osoba ochraniana!

Wojciech Kozicki
24.08.2020  13:21
Kolizja limuzyny SOP
Kolizja limuzyny SOP Fot: Planeta

Kolizje i wypadki z udziałem SOP to już niemal nowa świecka tradycja w Polsce. Niestety, doszło do kolejnej stłuczki na drodze. PAP podaje, że w aucie była osoba ochraniana.

Kolejna kolizja limuzyny SOP. Jak donosi PAP, do wypadku doszło na trasie S8 na wyjeździe z Augustowa. Rzecznik Służby Ochrony Państwa ppłk SOP Bogusław Piórkowski oświadczył oficjalnie, że do stłuczki nie doszło z winy kierowcy Służby Ochrony Państwa.

Kolejny wypadek SOP

Jak dowiedziała się PAP kolizja limuzyny SOP miała miejsce ok. godz. 11 na 729 km trasy S8, na wyjeździe z Augustowa – podaje Polsat News.

SOP informuje, że do kolizji doszło z winy kierowcy samochody osobowego, którym kierował starczy mężczyzna. Podobno przyznał się do winy i został ukarany mandatem w wysokości 220 złotych.

Nieoficjalnie podano, że w limuzynie SOP znajdowała się osoba ochraniana.

Kolizja limuzyny SOP miała miejsce ok. godz. 11 na 729 km trasy S8, na wyjeździe z Augustowa. Z informacji przekazanych przez SOP wynika, że winę za kolizję ponosi kierowca samochodu osobowego, który włączając się do ruchu nie zachował szczególnej ostrożności – pisze radiozet.pl.

 

Krzysztof Zasada ustalił, że Jarosław Zieliński korzystał z auta SOP, gdyż wciąż ma ochronę i służbowy samochód z czasów, gdy był wiceszefem MSWiA. Mimo odejścia z resortu w listopadzie zeszłego roku, nie cofnięto mu jej. Powody są objęte tajemnicą - pisze rmf24.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej