18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybcy i wkur***

Szokujące WIDEO z kolumną SOP. "Z drogi chamy, szlachta jedzie"

Wojciech Kozicki
12.12.2019  10:18
Kolumna SOP i szaleństwo na polskich drogach. Na wszelki wypadek pokazujemy WIDEO...
Kolumna SOP i szaleństwo na polskich drogach. Na wszelki wypadek pokazujemy WIDEO... Fot: YouTube/Stop Cham

Kolumna SOP znowu miała wypadek. Jedna z rządowych limuzyn zderzyła się w środę z TIR-em w okolicy miejscowości Napierki w województwie warmińsko-mazurskim. Pojawią się teorie, że rządowe limuzyny mają problemy technicznie, ktoś celowo chce doprowadzić do tragedii, a niektórzy obwiniają szkolenia rządowych kierowców. Tymczasem ujawniono nagranie wideo, które pokazuje jak Służba Ochrony Państwa rozbija się po Polsce...

Służba Ochrony Państwa ewidentnie potrzebuje ochrony na polskich drogach, a kolizje i wypadki z udziałem SOP wydają się codziennością i tradycją. Dlaczego funkcjonariusze rozbijają się po Polsce? Pewien kierowca nagrał rządową kolumnę na DK74 i opublikował szokujące wideo w sieci. W jednym z komentarzy ktoś napisał „Z drogi polskie chamy! Szlachta jedzie!” i chyba lepiej nie mógł lepiej podsumować brawury SOP na drodze.

Wideo nagrano na drodze krajowej nr 74, pomiędzy Frampolem a Janowem Lubelskim. Kolumna rządowych samochodów w asyście policjantów pędziła niczym w filmie „Szybcy i wściekli”. Pojazdy miały włączoną sygnalizację i dawały znaki światłami.

Z daleka zaobserwowałem mruganie długimi i koguty policyjne oraz długi ciąg samochodów jadący środkiem. Przygotowałem telefon i patrzyłem żeby zachować ostrożność i nagrać ich wyczyny. Machanie lizakiem z samochodu w środku z tylnej szyby najbardziej mnie zastanawia, po co? – napisał autor wideo, który zmuszony był uciekać na pobocze przed SOP.

Kolumna SOP aż się prosi o wypadek - nagranie WIDEO:

logo Tu się dzieje