18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas się żegnać?

Kataklizm i koniec Polski? Fantasmagoryczna wizja Jackowskiego

Wojciech Kozicki
19.01.2022  14:08
Pandemia, kryzys, inflacja, III wojna światowa... nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego napawa strachem
Pandemia, kryzys, inflacja, III wojna światowa... nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego napawa strachem Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu miał defetystyczne wizje na YouTube. Polski Nostradamus z Człuchowska zapowiedział dramatyczny czas dla Polski. Przyznał, że ogarnia go ponurość, a wkrótce Polski może już nie być. Czeka nas ostateczna wojna?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, wydający się Babą Wangą i ojcem Pio w jednym ciele, znów spojrzał w przyszłość i użył swoich paranormalnych zdolności. Jak zwykle nie ma dobrych wiadomości. W swoim najnowszym programie na YouTube opowiedział co wydarzy się w Polsce w najbliższym czasie. Zaczęły się już „niebezpieczne rzeczy i zmiany”, których konsekwencje boleśnie odczujemy już w 2022 roku.

Jackowski ostrzega - chaos, wojna i pandemia

Na początku Jackowski, aby dobrze wprowadzić w klimat, opowiedział mroczne historie o tym jak obserwował z okna kondukty pogrzebowe i przybliżył historię człuchowskiego prosektorium. Później odniósł się do rosnących cen w Polsce. Dramaty, które obecnie przeżywamy podczas zakupów, to dopiero początek gehenny. Jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku czeka nas bolesny brak surowców, państwo przestanie funkcjonować, inflacja wystrzeli, zabraknie wielu produktów. Rząd wprowadzi też zasiłki dla osób, które "nie będą miały co robić". Już na wiosnę zobaczymy, że politycy zaczną podawać się do dymisji, a rząd rozpocznie ucieczkę od władzy. Rozpocznie się "taki kryzys, że rząd nie będzie chciał nieść go na swoich barkach".

Czekają nas też nowe obostrzenia i restrykcje. Przerażony Jackowski ujrzał "podłużny teren jak rezerwat", w którym będą zamknięci ludzie. Ujrzał też opustoszałą Polskę.

Polacy będą coraz bardziej zdezorientowani. Potężny chaos jeśli chodzi o zarazę. Czeka nas wielki narost. Będą nagłe decyzje w związku z nagłym wzrostem infekcji. Nagle nasilą się informacje o odejściach wielu ludzi. To będzie największa fala ze wszystkich w naszym kraju. Kojarzy mi się Łódź, może dojść tam do chaosu medycznego – wieszczy Krzysztof Jackowski.

Mało złych wiadomości? Jackowski wróży niemalże koniec Polski i utratę suwerenności. Być może czeka nas też zaangażowanie w konflikt militarny. Rok 2022 będzie rokiem decyzującym jeśli chodzi o to, co się dzieje na świecie. W powietrzu wisi III wojna światowa. Jednym frontem jest Rosja i Ukraina. Kolejne zagrożenie czai się na bliskim wschodzie, a negocjacje i walka o wpływy mogą wymknąć się globalnie spod kontroli. Wszystko zacznie się od dwóch niedużych i niezależnych od siebie konfliktów militarnych, a jeden rozgorzeje.

W Polsce będzie jak na poligonie. Dużo wojska tam przybędzie i to nie tylko polskie wojsko. Może się coś dziać blisko naszego kraju. Ludzie będą przynosili swoje kosztowności, by oddać je z dobrego serca. Innym będą kosztowności zabierane jako danina. Czeka nas kataklizm? – ostrzega Jackowski.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego [WIDEO]

logo Tu się dzieje