18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobra zmiana!

Koniec godzin dla seniorów. Zmiany w obostrzeniach

Bartłomiej Ciepielewski
28.01.2021  13:59
To koniec godzin dla seniorów
To koniec godzin dla seniorów Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Podczas czwartkowej konferencji prasowej poświęconej pandemii, Adam Niedzielski przekazał szczegóły dotyczące luzowania pandemicznych obostrzeń. Nowe regulacje obowiązywać będą od 1 lutego.

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o planowanym na 1 lutego otwarciu galerii handlowych, galerii sztuki i muzeów.

Jak na razie zamknięte pozostaną siłownie, restauracje i hotele. Kolejne decyzje dotyczące obostrzeń zostaną podjęte po 14 lutego.

Rząd rezygnuje z godzin dla seniorów

Adam Niedzielski przekazał, że od 1 lutego godziny dla seniorów zostaną zniesione. Do tej pory, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, zakupy mogły zrobić jedynie osoby powyżej 60. roku życia.

Zwrócili się do nas przedsiębiorcy z apelem o zniesienie godzin dla seniora, przychylamy się do tego apelu i od 1 lutego godziny dla seniorów zostają zniesione - poinformował polityk.

Minister zdrowia dodał, że decyzję podjęto dzięki ustabilizowaniu się sytuacji oraz postępującym szczepieniom osób starszych. Na kolejne kroki należy poczekać do połowy lutego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze