18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas na radość?

Koniec pandemii koronawirusa?! Odwrót patogenu z kraju

20.01.2021  10:36
Pandemia koronawirusa w Polsce
Pandemia koronawirusa w Polsce Fot: Shutterstock

Pandemia koronawirusa w Polsce dobiega końca? Zgodnie z najnowszymi danymi płynącymi z Ministerstwa Zdrowia - od dłuższego czasu notowana jest poprawa sytuacji. Być może mamy okazję obserwować wyswobodzenie się ze szponów Covid-19.

Pandemia koronawirusa dała nam mocno w kość. Wszyscy zgodnie nie chcemy dłużej żyć w obostrzeniach pandemicznych i mamy nadzieję, że już niedługo sytuacja wróci do normy, jaką pamiętamy z roku 2019. Zaczyna być na to nadzieja.

Pandemia koronawirusa w Polsce

Ministerstwo Zdrowia każdego dnia donosi o liczbie nowych zachorowań i zgonów spowodowanych koronawirusem. Od kilku dni te dane wyglądają coraz bardziej optymistycznie. Pierwszy raz od wielu miesięcy, liczby te zbliżone są do okresu, w którym wychodziliśmy z pandemii, a który bardzo brutalnie przerwała druga fala Covid-19.

Pandemia koronawirusa na dzień dzisiejszych wygląda w Polsce następująco: 6 919 osób zachorowało i 443 zmarło na Covid-19. Od początku zarazy sumuje się to w gigantyczne liczby 1 450 747 chorych i 34 141 zmarłych z powodu koronawirusa.

Mamy nadzieję, że pierwsze spadki liczby zachorowań mają coś wspólnego z niskimi temperaturami i rozpoczęciem szczepień przeciwko Covid-19. Być może już do lata przepędzimy z kraju tego podłego wirusa.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze