18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Udało się?

Koniec pandemii w Polsce? Możemy zapomnieć o wirusie

25.01.2021  10:32
Koronawirus wynosi się z Polski?
Koronawirus wynosi się z Polski? Fot: Shutterstock

Koronawirus bardzo nas zmęczył, ale jest szansa na to, że powoli znika on z naszego kraju. Możemy zapomnieć o pandemii szybciej niż nam się wydaje? Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia mówią same za siebie.

Koronawirus dał nam mocno w kość. Wszyscy mamy serdecznie dosyć pandemii i związanych z nią ograniczeń, które na nas spadły. Być może jednak coś się zmienia na lepsze i pandemia w Polsce w końcu stanie się jedynie przykrym wspomnieniem?

Koronawirus wynosi się z Polski?

Dane płynące codziennie z Ministerstwa Zdrowia zaczynają mówić same za siebie. Przypadków zachorowań na koronawirusa jest coraz mniej. Ludzie coraz częściej też wychodzą obronną ręką z zakażenia.

Tylko dzisiaj odnotowano 2 419 nowych zachorowań i 38 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 1 478 119 przypadków i  35 401 zgonów z powodu koronawirusa.

Jeśli to wszystko zwiastuje koniec pandemii, to zdecydowanie zaczyna nas przepełniać wielka radość. Obyśmy naprawdę byli świadkami narodzin lepszego, bardziej znośnego jutra. Każdy właśnie na to czeka!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze