18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina się modli

Morawiecki trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie

27.09.2019  14:48
Mateusz Morawiecki wycodzi ze szpitala, w którym leży jego ojciec, Kornel Morawiecki
Mateusz Morawiecki wycodzi ze szpitala, w którym leży jego ojciec, Kornel Morawiecki Fot: AGENCJA SE/East News

Chory na raka marszałek senior, ojciec Mateusza Morawieckiego - Kornel Morawiecki, trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki. Rodzina modli się o jego zdrowie.

Kornel Morawiecki od miesięcy walczy z rakiem trzustki. W ostatnich dniach jego stan zdrowia miał się znacznie pogorszyć. Teraz ponownie trafił do szpitala. Lekarze jego stan określają jako ciężki - podaje se.pl.

Jest przytomny i świadomy. Wierzymy, że z tego wyjdzie, że kolejny raz wygra. Wszyscy się modlimy, żeby wrócił do zdrowia

- mówi dziennikarzom osoba z najbliższego kręgu Morawieckiego.

Problemy się mnożą

W ostatnim wywiadzie dla "Super Expressu" Kornel Morawiecki skarżył się, że przez chemioterapię ma problemy z sercem. Jego syn Mateusz Morawiecki wspominał z kolei o sporych problemach z nerkami.

Legenda Solidarności, marszałek senior, jest mimo wszystko dobrej myśli. Twierdzi, że przy życiu trzymają go rodzina i polityka. Ma nawet ambitne polityczne plany - w październikowych wyborach kandyduje z list PiS.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze