18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znów się zaczyna

Koronamasakra. Pandemia rozsadza cały kraj

15.09.2021  10:32
Koronawirus wraca
Koronawirus wraca Fot: Shutterstock

Koronawirus znów wrócił z pełną siłą. Najnowsze dane nie pozostawiają wątpliwości — czwarta fala już tu jest. Przed nami najgorszy okres pandemii Covid-19? Potrzebujemy wiele cierpliwości i odwagi, by to przetrwać. 

Dane płynące do naszej redakcji z Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają wątpliwości — mamy z czym walczyć, a sytuacja z dnia na dzień się pogarsza. Czwarta fala pandemii koronawirusa już nas zaatakowała.

Nie da się ukryć, że koronawirus regularnie pokazuje nam, jak trudnym i bezlitosnym jest przeciwnikiem. Aktualnie, na jesieni rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. 

Koronawirus uderza w Polskę

Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia pokazują, że pandemia wciąż zbiera żniwo i nie ma dla nikogo litości. Najwyraźniej nawet szczepionki nie zmniejszyły jej morderczych zapędów. Dalej musimy walczyć i przestrzegać zasad izolacji.

Tylko dzisiaj odnotowano 767 nowych zachorowań i 21 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 895 223 przypadków i 75 454 śmierci z powodu koronawirusa.

Wciąż musimy pozostać silni!

Czytaj także
Przeczytaj więcej