18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pandemia w natarciu

Gwałtowny wzrost zachorowań. Lato grozy trwa

20.07.2020  10:34
Gwałtowny wzrost zachorowań. Lato grozy trwa
Gwałtowny wzrost zachorowań. Lato grozy trwa Fot: Nhemz/Shutterstock

Koronawirus miał według początkowych założeń - opuścić nas latem i wrócić na zimę, ale jak dotąd - pozostał przy naszym boku. Wygląda na to, że pandemia nie zamierza dać nam chwili oddechu.

Koronawirus wciąż spędza wielu Polakom sen z powiek. Nie można swobodnie wypoczywać, kiedy wisi nad nami widmo strachu. Niestety, urlopy w czasie pandemii dokładnie tak wyglądają, są podszyte obawą o własne zdrowie.

Koronawirus uderza w Polskę

Koronawirus na początku marca zamknął Polaków w domach, a kiedy można już było wychodzić, wprawił nas w osłupienie. Liczba przypadków wciąż pozostaje na podobnym poziomie, co w czasach społecznej izolacji.

Tylko dziś dowiedzieliśmy się o 279 nowych zachorowaniach z powodu koronawirusa, zmarły zaś 4 osoby. Od początku pandemii ogólnopolski bilans zachorowań to 40 383 chorych i 1 627 zmarłych z powodu COVID-19.

Mamy nadzieję, że już wkrótce pandemia naprawdę się skończy, a my z dumą poinformujemy o zerowym przyroście przypadków. Oby wydarzyło się to jak najszybciej!

Przeczytaj więcej
Komentarze