18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na naszych oczach

Czarna niedziela: Prawie 100 przypadków koronawirusa jednego dnia

22.03.2020  21:03
Czarna niedziela: Prawie 100 przypadków koronawirusa jednego dnia
Czarna niedziela: Prawie 100 przypadków koronawirusa jednego dnia Fot: SHUTTERSTOCK

Koronawirus sparaliżował Polskę. Nie działają szkoły, uczelnie, a kto może, pracuje zdalnie. Podczas pandemii doniesienia o kolejnych zachorowaniach przerażają. Tym mocniej przybija nas fakt, że tylko jednego dnia mamy 98 przypadków zachorowań. 

Koronawirus mocno przestraszył Polaków. Nic dziwnego, epidemia rozgościła się u nas na dobre i kto uważał, że środki zaradcze stosowane przez rząd są przesadzone - z całą pewnością już tak nie uważa. 

Koronawirus zbiera żniwo w naszym kraju, a dzisiejszy dzień zdaje się wyjątkowo czarny. Od rana spływają do nas doniesienia o kolejnych przypadkach i w sumie mamy ich już 634, a tylko dziś zdiagnozowano niemal 100 osób.

Koronawirus: Nowe przypadki w Polsce

Wieczór również obfitował w złe wiadomości. Jak wynika z informacji podanych przez Ministerstwo Zdrowia - problem epidemii koronawirusa w naszym kraju mocno narasta. Nie wiadomo, kiedy się z nim na dobre uporamy. 

Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego i podkarpackiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 634/7(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

- napisano na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

W tym tempie 1000 zachorowań to zdecydowanie niezbyt odległa przyszłość. Żywimy nadzieję, że wspólnymi siłami, pozostając w domach, jakoś to przetrwamy. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej