18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chory minister

Koronawirus SZALEJE w Ministerstwie Zdrowia

31.01.2022  17:27
Koronawirus SZALEJE w Ministerstwie Zdrowia
Koronawirus SZALEJE w Ministerstwie Zdrowia Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Koronawirus rozszalał się w polskim Ministerstwie Zdrowia. Chory jest obecnie wiceminister Waldemar Kraska, który do tej pory chętnie informował Polaków o liczbie zakażeń w naszym kraju.

Waldemar Kraska dołączył do grona chorych na Covid-19. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o jego stanie zdrowia. Wiceminister, który często informował o tym, ile obecnie w Polsce mamy zakażeń, teraz sam potrzebuje medycznej pomocy.

Koronawirus SZALEJE w Ministerstwie Zdrowia

Waldemara Kraskę znają obecnie wszyscy. Poza Adamem Niedzielskim to właśnie jego Polacy najbardziej kojarzą z walką z pandemią koronawirusa. Niestety, teraz sam potrzebuje lekarskiej pomocy.

Komunikat o tym, że Waldemar Kraska jest zakażony, pojawił się na oficjalnym Twitterze Ministerstwa Zdrowia i z miejsca bardzo mocno zainteresował Polaków. Nic dziwnego, koronawirus w MZ to już nie są żarty.

W związku z potwierdzeniem zakażenia #koronawirus u wiceministra Waldemara Kraski oraz oficerów SOP ochraniających ministra Adama Niedzielskiego, kierownictwo MZ - mając na względzie zdrowie innych - powstrzymuje się od wszelkich kontaktów osobistych z osobami spoza MZ

- brzmi oficjalny komunikat.

W bezpośrednim niebezpieczeństwie pozostaje zatem również minister zdrowia Adam Niedzielski i funkcjonariusze SOP. Myślicie, że rząd jakoś ugasi ten pożar? Wszystkim chorym życzymy oczywiście zdrowia!

logo Tu się dzieje