18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stoimy w obliczu klęski?

Tragiczny skok zachorowań. Ponad 600 chorych na koronawirusa

22.03.2020  17:51
Tragiczny skok zachorowań. Ponad 600 chorych na koronawirusa
Tragiczny skok zachorowań. Ponad 600 chorych na koronawirusa Fot: Shutterstock

Koronawirus jest już w Polsce i z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji o nowych zachorowaniach. Z Ministerstwa Zdrowia płyną naprawdę niepokojące wieści.

Koronawirus wszystkich nas przeraża i nie ma w tym nic dziwnego. W Europie sytuacja jest już bardzo zła, a pogorszenie jej w Polsce to jedynie kwestia czasu. Wszyscy wiemy, z czym mamy do czynienia i to naturalne, że się boimy.

Koronawirus: Nowe przypadki zakażenia

Niestety, doniesienia płynące z Ministerstwa Zdrowia nas nie pocieszają. Wiemy już o 64 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. To ponury rekord, a ta niedziela spokojnie mogłaby być nazywana "czarną".

4 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. lubuskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 627/7(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

- informuje Ministerstwo Zdrowia.

Dzisiejszy dzień nie przedstawia się najlepiej. Pamiętajcie, by zostać w domu i nie wychodzić, kiedy nie jest to absolutnie konieczne.

Przeczytaj więcej
Komentarze