18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pandemia trwa

Koronawirus atakuje. Znaczny wzrost zachorowań po wyborach

29.06.2020  10:32
Koronawirus atakuje. Znaczny wzrost zachorowań po wyborach
Koronawirus atakuje. Znaczny wzrost zachorowań po wyborach Fot: Shutterstock

Koronawirus o nas nie zapomniał, chociaż my zajęliśmy się ważnymi decyzjami o przyszłości naszego kraju. Niestety, w tym czasie, kiedy rodacy tłumnie ruszyli do urn, odnotowano znaczny wzrost zachorowań.

Koronawirus wciąż na nas czyha i należy pamiętać, że pandemia trwa w najlepsze. Wczoraj wszyscy żyliśmy wyłącznie wyborami prezydenckimi, ale nie oznacza to, że jakaś niewidzialna siła chroniła nas przed zarazkami - przeciwnie.

Koronawirus: Wzrost liczny zachorowań

Koronawirus uderza intensywnie w Polskę i Polaków. Poranne dane nie są optymistyczne, wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będziemy mierzyć się z wyzwaniami, które stawia przed nami stan epidemii.

Dziś w Polsce stwierdzono 247 przypadków zachorowań i 6 zgonów z powodu koronawirusa. Od początku epidemii daje to ponury bilans 34 154 chorych i 1 444 zmarłych na COVID-19. Miejmy nadzieję, że wkrótce pandemia zacznie wygasać.

Cała Polska ma już dość strachu przed chorobą. W takich momentach, niestety, najłatwiej utracić konieczną w tym wypadku czujność. 

Przeczytaj więcej
Komentarze