18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat trwa

Koronawirus chłoszcze Polaków. Tragiczne informacje z Ministerstwa

11.08.2020  10:39
Koronawirus chłoszcze Polaków. Tragiczne informacje z Ministerstwa
Koronawirus chłoszcze Polaków. Tragiczne informacje z Ministerstwa Fot: Shutterstock

Koronawirus wściekle atakuje Polaków i nawet na chwile nie daje o sobie zapomnieć. Dzisiejsze informacje z Ministerstwa Zdrowia mówią same za siebie. Poprawa wydaje się nierealna. 

Koronawirus od połowy wakacji atakuje Polaków z ogromną siłą. Patogen rozprzestrzenia się błyskawicznie i coraz więcej ludzi choruje lub ląduje na kwarantannie. Siłę stresu rodaków można podzielić na kilka narodów.

Koronawirus chłoszcze Polaków

Koronawirus nabrał rozpędu i wygląda na to, że nie zamierza się zatrzymywać. Ministerstwo Zdrowia tylko dziś poinformowało o 551 przypadkach zachorowań i 12 zgonach z powodu COVID-19.

Od początku pandemii w Polsce stwierdzono 52 961 przypadków koronawirusa, a zmarło łącznie 1 821 osób. Niestety, chociaż mieliśmy nadzieję, że lato pomoże nam zwalczyć patogen, wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będziemy się z nim zmagać.

Pojawiają się tez głosy o powrocie obostrzeń na terenie całego kraju. Możliwe jest, że sytuacja pandemiczna jeszcze na długo odciśnie piętno nad naszymi losami.

Przeczytaj więcej
Komentarze