18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strach sieje spustoszenie

Koronawirus chłoszcze Polskę. COVID-19 nie daje za wygraną

18.09.2020  10:35
Koronawirus atakuje
Koronawirus atakuje Fot: Nhemz/Shutterstock

Koronawirus chłoszcze Polskę! Niestety, każdego dnia przybywa chorych na COVID-19 w naszym kraju. Wygląda na to, że pandemia wymyka się powoli spod kontroli. Nie pomagają nawet środki ochrony osobistej.

Koronawirus od wielu miesięcy nieprzerwanie nam towarzyszy. Niestety, COVID-19 nawet na moment nie odpuszcza Polakom i wygląda na to, że jeszcze długo będziemy się zmagać z pandemią.

Koronawirus nie odpuszcza

Każdego dnia napływają do nas niepokojące informacje z Ministerstwa Zdrowia. Wygląda na to, że obecne działania rządu nie są wystarczające, by zatrzymać pandemię i utrzymać ją w ryzach. Nie pomaga nawet całkiem nieźle zdyscyplinowane społeczeństwo.

Tylko dzisiaj dowiedzieliśmy się o 757 chorych i 17 zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem. Od początku zarazy w Polsce daje to ponury wynik 77 328 chorych i 2 270 zmarłych na COVID-19 ogółem.

Wszyscy wyglądamy aktualnie lepszych czasów, ale niestety, te jak na złość nie chcą nadejść. Walka będzie trwała jeszcze długo - oby obywatelom nie zabrakło do niej sił.

Przeczytaj więcej
Komentarze