18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest źle

Koronawirus chłoszcze społeczeństwo po wyborach

15.07.2020  10:34
Koronawirus chłoszcze społeczeństwo po wyborach
Koronawirus chłoszcze społeczeństwo po wyborach Fot: Shutterstock

Koronawirus po wyborach prezydenckich w Polsce, dalej jest śmiertelnie groźny. Niestety, Ministerstwo Zdrowia wciąż donosi o nowych przypadkach zachorowań i zgonów na COVID-19. 

Koronawirus nie opuścił naszego kraju, a pandemia daje o sobie znać chociażby atakując na planie popularnego serialu Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że bez odpowiednich środków bezpieczeństwa - czeka nas jeszcze długa i nierówna walka z przeciwnikiem.

Koronawirus atakuje po wyborach

Tymczasem w Polsce odbyły się wybory, na wiece kandydatów przychodziły tłumy osób bez maseczek - to wszystko zaprocentuje. Już teraz widać, że koronawirus w naszym kraju ma się świetnie i nigdzie się nie wybiera.

Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 264 nowych przypadkach zakażenia i 6 zgonów z powodu zakażenia koronawirusem. Od początku pandemii na COVID-19 w Polsce zachorowało aż 38 721 osób i zmarło 1 594 ludzi.

Te statystyki mówią same za siebie, a wygląda na to, że będzie jeszcze tylko gorzej. Miejmy nadzieje, że jakimś cudem już niedługo usłyszymy dobre wieści o wycofywaniu się wirusa z kraju.

Wszyscy na to czekamy!

Przeczytaj więcej
Komentarze