18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak zawsze...

Koronawirus dręczy Polaków. Kolejne przykre doniesienia

12.01.2021  10:33
Koronawirus dręczy Polaków
Koronawirus dręczy Polaków Fot: Shutterstock

Koronawirus nie odpuszcza nam od marca ubiegłego roku. Niestety, kolejne przykre doniesienia pokazują z całą mocą, że jeszcze długo możemy zmagać się ze skutkami pandemii. Ministerstwo Zdrowia nie ma dla nas dobrych wieści.

Koronawirus wciąż zdaje się być w całkiem niezłej formie, mimo tego, że ruszył już narodowy program szczepień. Mamy nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą nam realną zmianę, która sprawi, że wreszcie odetchniemy z ulgą.

Koronawirus wciąż dręczy Polaków

Tymczasem wciąż musimy zmagać się z przykrymi doniesieniami płynącymi z Ministerstwa Zdrowia. Jak zawsze informuje nas ono o kolejnych przypadkach zachorowań na Covid-19. Tylko dziś odnotowano ich 5 569. Jakby tego było mało - zmarło aż 326 osób.

Od początku pandemii w Polsce sumuje się to w wyjątkowo przerażającą liczbę 1 395 779 przypadków i 31 593 zgonów spowodowanych przez Covid-19. Wszyscy nie możemy się doczekać czasu, w którym uda nam się wreszcie odetchnąć bez strachu pełną piersią.

Wciąż tego właśnie sobie życzymy i na to tak niecierpliwie czekamy. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze