18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ładnie to tak?

Minister Szumowski lekceważy własne zakazy! Polacy wściekli

17.04.2020  11:32
Minister Szumowski lekceważy własne zakazy! Polacy wściekli
Minister Szumowski lekceważy własne zakazy! Polacy wściekli Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W czwartek minister zdrowia i premier przedstawili plany odmrażania gospodarki w obliczu pandemii koronawirusa. Polakom w oczy rzucił się ważny szczegół odnośnie Łukasza Szumowskiego.

Społeczna kwarantanna, zakaz zgromadzeń, pozamykane sklepy i usługi, nie można nawet wejść do lasu. Mandaty sypią się jak szalone, a sanepid zarabia grube miliony dla państwa, wlepiając obywatelom gigantyczne kary za byle głupstwo.

Polacy cierpią - tracą pracę, środki do życia, niektórzy całe biznesy. Zupełnie nie funkcjonują takie punkty jak fryzjerzy czy kosmetyczki. STOP. Jednak chyba nie dotyczy to wszystkich...

Minister Zdrowia łamie obostrzenia?

Zdaje się bowiem, że po raz kolejny już ogólnopolskie zasady, nakazy i zakazy nie obejmują polityków PiS. Najpierw cała śmietanka partyjna zebrała się na Placu Piłsudskiego i Cmentarzu Powązkowskim, by "bez żadnego trybu" i żadnych zabezpieczeń zorganizować tłumne obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Później okazało się, że tego samego dnia, na czele z Jarosławem Kaczyńskim, jeździli po zamkniętych (pod groźbą wysokich kar) nekropoliach. Na koniec na jaw wyszło, że mimo zakazów, część polityków pojechała na Wawel (tu też bez zachowania jakichkolwiek procedur).

Teraz, w czwartek, minister zdrowia, który tak uczula, by zachowywać zasady społecznej kwarantanny i przestrzegać obostrzeń, zaprezentował Polakom swój nowy look. Całkiem jakby fryzjerzy i kosmetyczki pracowali w najlepsze - z wypielęgnowanym zarostem i pieczołowicie przystrzyżonymi włosami stanął przed kamerami.

Kto ostrzygł ministra, skoro fryzjerzy nie mogą pracować? I kto codziennie dba o wygląd najważniejszych polityków, gdy ci stają przed kamerami? Czyżby sejmowy zakład kosmetyczno-fryzjerski jednak działał? Wygląd polityka oburzył Polaków już w czasie transmisji jego czwartkowej konferencji. Nic dziwnego, skoro obywatele pozamykani są w domach z całą masą zakazów na karku.

Łukasz Szumowski był u fryzjera
Przeczytaj więcej
Komentarze