18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lata z nim Matka Boska!

Ksiądz odpędza koronawirusa z samolotu

Wojciech Kozicki
16.03.2020  12:15
Ksiądz w samolocie kontra koronawirus w Polsce - modlitwa przeciw chorobie
Ksiądz w samolocie kontra koronawirus w Polsce - modlitwa przeciw chorobie Fot: Facebook/Parafia św. Józefa w Żórawinie

Koronawirus w Polsce nie ma szans? Polski ksiądz postanowił zastosować terapię wysokich lotów… dosłownie! Epidemia we Wrocławiu raczej nie wybuchnie, bo nad miastem proboszcz latał samolotem z Matką Boską!

Epidemia koronawirusa kontra odlotowy ksiądz z Żórawiny. Lekarstwo i szczepionka na koronawirusa jeszcze nie istnieje, ale duchowny postanowił poszukać ratunku w niebie, ponieważ odpędzał chorobę latając w chmurach! To skuteczna metoda leczenia czy tylko bujanie w obłokach?

Koronawirus kontra modlitwa

Jak podaje „Super Express”, proboszcz parafii św. Józefa w Żórawinie Cezary Chwilczyński modlił się "w intencji oddalenia pandemii koronawirusa od naszego regionu, miasta Wrocławia, Ojczyzny, Europy i całego świata". Aby być bliżej Boga, latał nad regionem samolotem. Nie był jednak sam bo na pokładzie znalazły się m.in. Najświętszy Sakrament, figura Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej oraz relikwie św. Jana Pawła II

Parafia pochwaliła się wszystkim w internecie. Na Facebooku dostępne jest wideo z religijnego nalotu na wirusa.

Niestety, modlitwa chyba nie pomogła, bo w poniedziałek podano nowe aktualne dane ile osób jest w Polsce chorych na Koronawirusa. Bilans znowu wzrósł. Co gorsza, minister zdrowia Łukasz Szumowski ostrzega, ile osób może być wkrótce zakażonych!

Ksiądz Proboszcz odbył dzisiaj lot nad miastem Wrocław i naszą parafią podczas którego modlił się różańcem i koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji oddalenia pandemii koronawirusa od naszego regionu, miasta Wrocławia, Ojczyzny, Europy i całego świata. Na pokład zabrał z sobą Najświętszy Sakrament, figurę Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej oraz relikwie św. Jana Pawła II - podaje parafia na swoim Facebooku.

Przeczytaj więcej
Komentarze