18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czyste przerażenie

Koronawirus przyleciał do Warszawy. Podejrzenie na pokładzie samolotu LOT

30.01.2020  21:15
Koronawirus przyleciał do Warszawy. Podejrzenie na pokładzie samolotu LOT
Koronawirus przyleciał do Warszawy. Podejrzenie na pokładzie samolotu LOT Fot: Wikipedia

Podejrzenie obecności koronawirusa na pokładzie samolotu polskich linii lotniczych LOT. Dreamliner lecący z Pekinu do Warszawy może być zainfekowany. 

Koronawirus być może właśnie nadleciał do Warszawy. Radio Zet dowiedziało się, że jedna z pasażerek wspomnianego wyżej samolotu, pochodząca z Chin, ma objawy podobne do zakażenia koronawirusem. Samolot znalazł się już na lotnisku Chopina.

Koronawirus w Warszawie

Na pokład samolotu, natychmiast po jego wylądowaniu, wszedł personel medyczny ubrany w specjalne kombinezony. Pasażerka z Chin została wyprowadzona z maszyny, pozostali pasażerowie są uwięzieni na pokładzie. Muszą czekać, aż służby sanitarne zakończą odpowiednie działania. 

Jak na razie LOT nie zdecydował się na zawieszenie lotów do Pekinu. Natomiast większa część linii lotniczych z Europy przestała latać do Chin lub ograniczyła liczbę lotów. Jednocześnie polski przewodnik twierdzi, że wszystkie procedury podejmowane przez załogi i służby medyczne na warszawskim lotnisku są wystarczające. 

Informację o podejrzeniu koronawirusa potwierdził dla Radia Zet rzecznik warszawskiego lotniska. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej