18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest BARDZO źle

Koronawirus miażdży Polskę. Znikąd pomocy?

08.04.2021  10:34
Koronawirus atakuje
Koronawirus atakuje Fot: Vikentiy Elizarov/Shutterstock

Koronawirus od wielu miesięcy jest dla całej Polski bezlitosny. Niestety, dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają wątpliwości - mamy z czym walczyć. Ta wojna może potrwać jeszcze bardzo, bardzo długo.

Trzecia fala zarazy przeraziła nas wszystkich, a jak na razie nie widać zbyt wielkich szans na poprawę tejże patowej sytuacji pandemicznej. Koronawirus pokazuje nam dobitnie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być znacznie gorzej. Teraz rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. Ministerstwo Zdrowia powoli już załamuje nad tym ręce.

Koronawirus gromi Polaków

Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia każdego dnia - są skrajnie przerażające. Zaraza zbiera krwawe żniwo i nie ma dla nikogo litości. Umierają prości ludzie i wielkie gwiazdy - dla choroby jesteśmy równi.

Tylko dzisiaj odnotowano 27 887 nowych zachorowań i 954 zgodny z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 499 507 przypadków i 56 659 śmierci z powodu koronawirusa.

Wszyscy mamy coraz mniej sił i środków do walki z pandemią Covid-19. Znajdźmy jeszcze energię, by to choroba nas nie pokonała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze