18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jarosławiec drży!

Koronawirus nad Bałtykiem. Ognisko epidemii w ośrodku wypoczynkowym

Wojciech Kozicki
08.08.2020  14:02
Wakacje z koronawirusem - w Jarosławcu uderzyła epidemia
Wakacje z koronawirusem - w Jarosławcu uderzyła epidemia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce to już codziennie masowe zakażenia, a pandemia wymyka się spod kontroli. Tymczasem Polacy zachowują się jakby wirusa nie było. Okazuje się jednak, że dla niektórych wakacje nad Bałtykiem mogą skończyć się tragicznie. COVID-19 wykryto w ośrodku wypoczynkowym!

Wakacje w Polsce trwają w najlepsze, a Polacy zapomnieli, że w kraju szaleje koronawirus. Tymczasem w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim wykryto COVID-19. Ośrodek został już zamknięty, ale i tak może okazać się nowym ogniskiem epidemii!

Koronawirus nad Bałtykiem

Jak podaje Gazeta.pl, w sobotę potwierdzono, że testy na koronawirusa dały pozytywny wynik u pięciu pracowników ośrodka.

Na kwarantannę skierowano 31 osób, które również pracowały w tym ośrodku. W tej chili nie wiadomo, czy wyniki ich testów będą dodatnie – oświadczyła rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie Małgorzata Kapłan. (TVN24.pl)

Okazało się również, że kilka dni wcześniej do sanepidu zgłosiły się 3 osoby, które spędzały wakacje w Jarosławcu. Dochodzenie epidemiologiczne doprowadziło inspektorów do wspomnianego ośrodka. Służby nie wykluczają, że w poniedziałek okaże się, że zakaziło się w nim znacznie więcej osób.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze