18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Koronawirus nie daje żyć. Kolejny raport Ministerstwa Zdrowia

27.09.2020  10:33
Koronawirus atakuje w Polsce
Koronawirus atakuje w Polsce Fot: Stakhov Yuriy/Shutterstock

Koronawirus nie daje żyć wszystkim Polakom. Kolejny raport Ministerstwa Zdrowia jasno daje do zrozumienia, że mamy z COVID-19 poważny problem. Pandemia w naszym kraju rozpędza się niepokojąco szybko.

Koronawirus w Polsce zagościł na dobre od marca tego roku. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będziemy zmagać się z pandemią złośliwego patogenu. Ministerstwo Zdrowia każdego dnia informuje nas o pogorszeniu sytuacji.

Koronawirus atakuje. Ministerstwo Zdrowia raportuje

Według raportu Ministerstwa Zdrowia z dnia dzisiejszego: 1350 osób zachorowało i 8 osób zmarło z powodu zakażenia koronawirusem. COVID-19 atakuje z całą mocą.

Od początku pandemii w Polsce zachorowało 87 330 i zmarło 2 432 osób. Pokazuje to skalę naszego problemu, który przez wielu wciąż jest mocno bagatelizowana. Wiadomo z całą pewnością, że już wkrótce czekają nas nowe obostrzenia, które muszą wejść w życie, jeśli chcemy jakoś poradzić sobie z zarazą.

Przeczytaj więcej
Komentarze