18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Koronawirus niszczy Polaków. Kiedy to się skończy?

12.04.2021  10:33
Koronawirus miażdży kraj
Koronawirus miażdży kraj Fot: Shuttterstock

Koronawirus od miesięcy jest dla całej Polski bezlitosny. Niestety, dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia nie pozostawiają wątpliwości - jest bardzo źle. Wszyscy zadajemy sobie pytanie, kiedy to się skończy?

Trzecia fala zarazy przeraziła nas wszystkich, a jak na razie nie widać zbyt wielkich szans na poprawę tejże patowej sytuacji pandemicznej. Koronawirus pokazuje nam dobitnie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być znacznie gorzej. Teraz rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. Ministerstwo Zdrowia powoli już załamuje nad tym ręce.

Koronawirus gromi Polaków

Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia każdego dnia - są skrajnie przerażające. Zaraza zbiera krwawe żniwo i nie ma dla nikogo litości. Dziś jednak widoczny jest nieznaczny spadek liczby zachorowań na Covid-19.

Tylko dzisiaj odnotowano 12 013 nowych zachorowań i  61 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 586 647  przypadków i 58 481 śmierci z powodu koronawirusa.

Wszyscy mamy coraz mniej sił i środków do walki z pandemią Covid-19. Znajdźmy jeszcze energię, by to choroba nas nie pokonała. Być może te niewielkie spadki zmotywują nas bardziej do postawienia się wirusowi.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze