18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Koronawirus niszczy Polaków. Rząd sobie nie radzi

11.09.2020  10:33
Koronawirus niszczy Polaków. Rząd sobie nie radzi
Koronawirus niszczy Polaków. Rząd sobie nie radzi Fot: Shutterstock

Koronawirus dalej niszczy Polaków. Rząd wyraźnie nie radzi sobie z panującą pandemią COVID-19. Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia ma dla nas złe wiadomości.

Koronawirus od marca 2020 roku pokazuje nam, jak bardzo jesteśmy bezradni wobec niewidocznego przeciwnika. Ministerstwo Zdrowia każdego dnia ma dla nas wyjątkowo złe wieści, dziś nie jest inaczej. Rząd wyraźnie nie radzi sobie z pandemią.

Koronawirus niszczy Polaków

Koronawirus zmienił wszystko - nasz styl życia, plany i zamiary. Na początku pandemii zamknął nas również w domu, co poskutkowało gospodarczym kryzysem. Nic więc dziwnego, że każdy jest już bardzo zmęczony całą tą sprawą.

Niestety, Ministerstwo Zdrowia jak zwykle nie ma dla nas dobrych wiadomości. Tylko dzisiaj na koronawirusa zachorowało 594 i zmarło 10 osób. Od początku pandemii daje to łącznie 73 047 chorych i 2 169 zmarłych z powodu COVID-19.

Takie liczby z całą pewnością nie dodają nam otuchy. Miejmy jednak nadzieję, że zima nie przyniesie drastycznego pogorszenia sytuacji, bo tego nasze nadwyrężone psychiki mogłyby nie wytrzymać.

Przeczytaj więcej
Komentarze