18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas na oddech

Koronawirus opuszcza Polskę?! Najnowsze dane

02.06.2021  10:32
Koniec pandemii Covid-19
Koniec pandemii Covid-19 Fot: Shutterstock

Koronawirus opuszcza w końcu Polskę? Wszystko wskazuje na to, że już niedługo stan pandemii będzie jedynie przykrym wspomnieniem. Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia w końcu napawają człowieka optymizmem.

Koronawirus w końcu traci siły, a my może to zaobserwować dzięki liczbom, które codziennie publikuje dla nas Ministerstwo Zdrowia. Pandemia wcześniej zamknęła nas w domach i pozbawiła życia towarzyskiego niemalże zupełnie - nic dziwnego, że teraz, kiedy możemy w końcu odetchnąć pełną piersią - czujemy się znacznie lepiej. Nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że bardzo chcemy, by taki stan rzeczy trwał jak najdłużej. Z tej przyczyny dane płynące z Ministerstwa Zdrowia napawają nas wielką nadzieją na lepsze jutro.

Koniec pandemii Covid-19 w Polsce?!

Tylko dzisiaj odnotowano 664 przypadki i 128 zgonów z powodu Covid-19. Jak donosi Ministerstwo Zdrowia - od początku zarazy w kraju te liczby sumują się zawrotną ilość 2 873 527 zachorowań i 73 984 zgonów.

Oby pandemia rzeczywiście odeszła z naszego kraju jak najszybciej - jeśli utrzyma się aktualny stan rzeczy - jest na to jak największa szansa - całkiem niedługo. Możliwe, że kiedyś w końcu poinformujemy o zerze przypadków.

Czytaj także
Przeczytaj więcej