18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Koronawirus rozsadza kraj. Przerażający wzrost liczby chorych

23.09.2020  10:35
Koronawirus szaleje w Polsce
Koronawirus szaleje w Polsce Fot: Shutterstock

Koronawirus od początku pandemii dosłownie roznosi nasz kraj w posadach. Teraz liczba osób chorych na COVID-19 zaczyna przerażać najtwardsze jednostki. Co będzie dalej? Czy ta straszna karuzela zarazy zamierza się zatrzymać?

Koronawirus od początku pandemii w Polsce jest naszym największym zmartwieniem. Najpierw zamknął nas w domach, a teraz utrzymujący się problem zarazy spędza nam sen z powiek. Nie możemy doczekać się dobrych wieści, ale te jak na złość nie nadchodzą.

Koronawirus sieje w Polsce spustoszenie

Do tego od wielu tygodni liczba chorych jest coraz większa. Wygląda na to, że jeszcze bardzo długo będziemy zmagać się z przerażającymi skutkami COVID-19, których w tym momencie nawet lekarze nie są w stanie opisać.

Tylko dzisiaj dowiedzieliśmy się o 974 chorych na koronawirusa i 28 zmarłych z jego powodu. Liczby w Polsce robią się coraz bardziej niepokojące. Od początku pandemii w naszym kraju zachorowało 81 673 i zmarło 2 344 osób. To przerażający bilans.

Wszyscy boimy się kolejnego kryzysu wywołanego koronawirusem. Jak tak dalej pójdzie, nie będziemy mieli jeszcze długo widoków na łaskawszą przyszłość. Ciężko powiedzieć, co władza zrobi z tym faktem.

Przeczytaj więcej
Komentarze