18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pochopna decyzja?

Koronawirus rozszalał się w Polsce. Dramatyczny wzrost, zniesione obostrzenia

27.05.2020  17:36
Koronawirus rozszalał się w Polsce. Dramatyczny wzrost, zniesione obostrzenia
Koronawirus rozszalał się w Polsce. Dramatyczny wzrost, zniesione obostrzenia Fot: Shutterstock

Koronawirus na dobre rozszalał się Polsce. Niestety, w momencie najgorszego, mocnego wzrostu zachorowań - znoszone są w Polsce masowo wszystkie obostrzenia. Stoimy u progu katastrofy? 

Koronawirus atakuje z ogromną siłą, ale najwyraźniej z jakiegoś powodu rząd stwierdził, że jest już bezpiecznie. Masowo zaczynają znosić wszystkie obostrzenia, chociaż zaraza szaleje w najlepsze i przeraża lekarzy.

Koronawirus w Polsce

Koronawirus dziś zebrał drastycznie wysokie żniwo chorobowe. Popołudniowe dane płynące z Ministerstwa Zdrowia pokazały, że zachorowało 170 osób, a przy tym zmarły 3. Łącznie daje to drastyczną liczbę 22 473 chorych na COVID-19 i 1028 zmarłych z jego powodu od początku zarazy.

Aktualnie ludzie są ostrzegani przed drugą falą pandemii na jesieni tego roku. Niestety, jeśli teraz faktycznie wrócimy do rozrywek grupowych, imprez i różnych aktywności to druga fala nie powinna nikogo dziwić. 

Przeczytaj więcej
Komentarze