18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Koronawirus sieje śmierć w Polsce. Gruba afera z liczbą zakażonych

30.04.2020  17:41
Koronawirus sieje śmierć w Polsce. Gruba afera z liczbą zakażonych

Koronawirus wciąż wywołuje w Polakach ogromny strach i sieje w naszym kraju śmierć. Z pewnością nie pomagają nam ponure wieści nieprzerwanie płynące z Ministerstwa Zdrowia. Ponownie nastąpił wzrost zachorowań w naszym kraju. Dodatkowo, powstało zamieszanie z konkretną liczbą zakażonych, z której Ministerstwo Zdrowia się teraz tłumaczy. 

Koronawirus nie daje nam spokoju. W Polsce jest coraz więcej przypadków choroby, a liczby stały się bezlitosne. Przekroczyliśmy kolejną granice, która jest trudna do zniesienia dla naszej wymęczonej psychiki. Majówka, która zbliża się wielkimi krokami, zdecydowanie nie będzie radosna i beztroska. 

Koronawirus: Kolejne przypadki zachorowań

Koronawirus zbiera tragiczne żniwo. Codziennie Ministerstwo Zdrowia potwierdza kolejne przypadki zachorowań. Aktualnie mamy 159 nowych przypadków, co daje nam łącznie zawrotną liczbę 12 877 chorych w kraju.

Dodatkowo rośnie również ponury bilans ofiar śmiertelnych zarazy. Obecnie jest to aż 16 nowych, zmarłych osób, co daje razem 644 zgonów z powodu koronawirusa.

Pojawiło się również poważne zamieszanie z konkretną liczbą zakażonych. Niektóre wykonane testy były bowiem... fałszywie dodatnie! Ministerstwo Zdrowia się z tego teraz tłumaczy.

Jedno jest pewne, ta majówka stanowczo będzie nietypowa i trudna dla osób spragnionych odpoczynku. Niemające wiele wspólnego z beztroską radością, której powinniśmy doświadczać. Mimo wszystko - nie dajmy się zwariować i dbajmy o siebie!

Przeczytaj więcej
Komentarze