18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie dobrze!

Koronawirus to ponure wspomnienie? Jest nadzieja

13.08.2021  10:38
Koronawirus odchodzi
Koronawirus odchodzi Fot: Shutterstock

Koronawirus już niedługo będzie stanowił dla nas jedynie przykre wspomnienie? Wszystko wskazuje na to, że pandemia w Polsce wreszcie się kończy. Najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia napawają nas słusznym optymizmem.

Koronawirus będzie niedługo jedynie przykrym wspomnieniem sprzed lat? Wszyscy na to liczymy, a wygląda na to, że szczepienia robią swoje i taka wersja rzeczywistości jest nam coraz bliższa. Ministerstwo Zdrowia ma dla Polaków optymistyczne doniesienia.

Koronawirus odchodzi w niepamięć? 

Dziś w Polsce zachorowało na Covid-19 196 osób, a zmarły 4 osoby, chociaż tylko dwa zgony były bezpośrednio spowodowany koronawirusem. Od początku pandemii sumuje się to w drastyczne liczby 2 884 974 chorych i 75 297 zmarłych z powodu tej strasznej choroby.

Wygląda na to, że jeśli zaszczepi się jeszcze więcej osób, to całkiem niedługo zapomnimy o dramatycznym czasie zarazy i zaczniemy się w końcu cieszyć życiem, które prowadziliśmy przed nadejściem 2020 roku.

Tego nam wszystkim życzymy.

logo Tu się dzieje